Podporujeme dobré podniky, iniciatívy a projekty

Podporujeme a prepájame neziskové organizácie, inštitúcie, podniky či iniciatívy, ktoré sa angažujú v šírení dobra, chránia zraniteľných a svojimi aktivitami zmierňujú polarizáciu v spoločnosti, cirkvi, vo svete.

Naši partneri

Tvoríme softvér, ktorého spoľahlivosť preverujú milióny ľudí. Tvoríme softvér, ktorý pomáha zachraňovať ľudské životy.

Komunitné a podnikateľské centrum s poslaním vytvárať kvalitné pracovné i komunitné prostredie pre všetkých, ktorí v priestoroch centra pracujú, rozvíjajú svoje talenty alebo ho navštívia ako klienti, priatelia či návštevníci.

Globálna spoločnosť s dizajnérskym prístupom k inováciám. Od roku 2004 pomáhame lídrom, spoločnostiam a mestám z celého sveta transformovať sa a vytvárať lepší a inkluzívnejší svet.

nm.sk ako mediálny partner

Františkova ekonomika je celosvetový proces určený pre podnikateľov, ekonómov a všetkých tých, ktorí chcú veci meniť a robiť ich lepšie. Ponúka príležitosť vzájomne sa spoznať, podeliť sa o názory a zaujať postoj k hlavným témam globálnej ekonomiky.

Svetová iniciatíva podporujúca rozvoj mediálnych organizácií a žurnalistických projektov, ktoré odhaľujú a skúmajú aktuálne reakcie a možnosti riešenia globálnych problémov a podnecujú kroky k lepšiemu vzájomnému porozumeniu v záujme spoločného dobra. 

Projekt koordinovaný medzinárodnou mimovládnou organizáciou. Vznikol v roku 1986 a dnes je aktívny vo vyše sto krajinách sveta. Misiou organizácie je prispieť k budovaniu jednoty medzi ľuďmi rešpektujúc ich rôznorodosť.

Odporúčané
Aktuálne
Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Mohlo by vás zaujímať