Podcast

Ak radšej počúvate, ako čítate, pustite si naše podcasty doma, na prechádzke, pri športe či v aute – kdekoľvek chcete.

Zdieľať:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Odporúčané

Dialógy nm

Opakovane cestuje na Ukrajinu, aby pomáhal ľuďom vo vojnou zničenej krajine. Popritom fotografuje to, čo vidí, a práve to ho takmer stálo život. Anton Frič zo Spišskej katolíckej charity s doručovaním pomoci Ukrajine nepoľavuje ani v čase, keď záujem ľudí pomáhať po prvotnom nadšení klesá. V dnešných Dialógoch nm sa dozviete, čo všetko obnáša doručovanie desiatok ton humanitárnej pomoci vo veľkých kamiónoch, akú špecifickú materiálnu požiadavku mali Ukrajinci, či hrozivé zábery z Buče a ďalších zničených oblastí, ktoré sa k nám dostávali, boli autentické, a zistíte aj to, či má zmysel púšťať sa do reči s ľuďmi, ktorí vojnu spochybňujú. Moderuje Ján Heriban.

Výber nm

V tohtotýždňovom Výbere nm si vypočujete: Čaputová a Bidenová ocenili porozumenie Slovenska a USA - Subsidiarita je jedným zo základných kameňov EÚ, uviedla Lexmann - Slovensko potrebuje silnú občiansku spoločnosť, upozornil Korčok - Rusku sa nepodarí popraviť slobodu Ukrajiny, povedal predseda Európskej rady Michel

Knihy nm

Jedným z najdôležitejších objavov vnútorného života je, že existuje iba „jedna“ láska a že táto jediná láska, ako v panenstve, tak aj v manželstve sa má uskutočňovať dokonalým spôsobom. Tieto slová napísal Igino Giordani v roku 1939 a zdá sa, akoby boli uskoreným „komentárom“ ku Gaudium et spes (1965) či naznačovali línie kresťanskej spirituality pre tretie tisícročie. To je Giordani: človek vedľa ľudí (manžel a otec, politik a spisovateľ) a prorok (učenec a muž ducha).
Viac podcastov

Ostatné podcasty nájdete na vašich obľúbených streamovacích službách