Podporte dialóg v mediálnom priestore

obrazok-k-podpore-v17.3.2022

Portál nm.sk vznikol z podpory pár jednotlivcov, ktorí chceli vytvoriť nové slovenské médium poskytujúce priestor pre korektnú žurnalistiku a kultivovaný dialóg.  

Naším cieľom je urobiť z neho udržateľné médium. Obstáť v súčasnosti na mediálnom trhu však nie je jednoduché. Naše články nie sú uzamknuté. Chceme, aby k nim mal prístup každý, koho zaujmú. Preto potrebujeme aj vašu pomoc. Vďaka vašim príspevkom budeme môcť naďalej prinášať kvalitné a korektné rozhovory a iný exkluzívny obsah.

Podporiť  nás môžete jednorazovým alebo pravidelným príspevkom  alebo aj poukázaním svojich 2 %  z dane z príjmu občianskemu združeniu Nové ľudstvo, ktoré nám na fungovane portálu finančne prispieva.

Číslo účtu: SK35 1100 0000 0029 4906 1968

Ďakujeme za vašu pomoc!

Jednorazovú alebo pravidelnú podporu môžete poukázať cez našu stránku 
- rovnako aj cez portál darujme.sk
Odporúčané
Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Balíčky podpory

Malý balíček

5 €

mesačne*

Časopis na celý rok

Zľava 30 % na knihu z nášho e-shopu

Stredný balíček

10 €

mesačne*

Časopis na celý rok

Knižná novinka 2023 zadarmo

Veľký balíček

20 €

mesačne*

Časopis na celý rok

Knižná novinka 2023 zadarmo

Darček

Prečo podporiť portál nm.sk?

Hľadáme dialóg a porozumenie

Usilujeme sa o prehĺbenie vzájomného porozumenia nielen v našej krajine. Chceme ľudí inšpirovať pozitívnymi príkladmi spolupráce a podnecovať iniciatívy prospešné pre spoločnosť.

Zaujímame sa o problémy, ktoré rozdeľujú svet

V spolupráci s iniciatívou Nuova Global chceme poskytnúť priestor na diskusiu o možnostiach, ako pozitívne ovplyvniť rôzne súčasné výzvy, a formulovať spoločné riešenia.

Vydávame knihy, ktoré formujú človeka 21. storočia

Naše vydavateľstvo pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 a prináša tituly, ktoré formujú osobnosť, napomáhajú výchove a inšpirujú príbehmi výnimočných ľudí.

Propagujeme a prepájame iniciatívy a organizácie prospešné pre spoločnosť

Snažíme sa o propagáciu aj sieťovanie projektov a organizácií, ktoré svojou činnosťou pomáhajú šíreniu dobra, chránia zraniteľných a zmierňujú polarizáciu v spoločnosti, cirkvi, vo svete.

Pridajte sa k sieti projektov a iniciatív dialógu

Ak poznáte inštitúciu, podujatie alebo firmu, ktorá si váži hodnoty porozumenia, tolerancie, spoločenského dobra, pravdy a spravodlivosti, dajte nám o nej vedieť! Radi podporíme iniciatívy či projekty, ktorým je blízka spoločenská zodpovednosť a etické podnikanie.