Ako podporiť mediálny dom Nové mesto v roku 2019?

Sme otvorení rozhovoru.
Potrebujeme však vašu pomoc.

Naším cieľom je urobiť z portálu nm.sk udržateľné médium. Obstáť v súčasnosti na mediálnom trhu však nie je jednoduché. Naše články nie sú uzamknuté. Chceme, aby k nim mal prístup každý, koho zaujmú. 

Vďaka vašim príspevkom budeme môcť naďalej prinášať kvalitné a korektné rozhovory a iný exkluzívny obsah. Ďakujeme!

 
Milí naši čitatelia a predplatitelia,

spiritualita Hnutia fokoláre prináša do dnešného rozdeleného sveta jedinečnú kultúru dialógu a jednoty. Mediálny dom Nové mesto chce tieto hodnoty sprostredkovať spoločnosti, cirkvi aj svetu. Na to, aby sme túto myšlienku jednoty mohli uskutočniť efektívnejšie, potrebujeme vašu pomoc.

Nové mesto chce vyjsť von medzi ľudí. Preto rozširujeme rozsah aktivít aj počet spolupracovníkov. Aktuálne s mediálnym domom Nové mesto v rôznej miere spolupracuje asi 20 ľudí. Radi by sme prinášali viac obsahu k širšiemu spektru tém, tento obsah skvalitňovali, profesionalizovali a aktualizovali.

Naše nové úsilie si vyžaduje, aby sme od januára 2019 zmenili spôsob aj rozsah podpory tohto projektu. Doterajší jednorazový príspevok za tlačený časopis preto rušíme.

Na to, aby mediálny dom Nové mesto fungoval už v roku 2019, potrebujeme ohodnotiť kompetentných ľudí, ktorí sú ochotní pre nás pracovať. Vaša podpora od 5 eur mesačne nám pomôže pokryť náklady, ktoré sú potrebné na existenciu Nového mesta. Podporiť nás môžete cez darovaciu bránu na našej webovej stránke www.nm.sk/podpora nastavením pravidelného mesačného trvalého príkazu alebo jednorazovým príspevkom za celý rok.

Všetkých aktuálnych predplatiteľov oslovíme v januári 2019 aj listom, kde bude priložený šek v prípade, ak uprednostňujete takúto formu podpory. A nech už bude vaša podpora akákoľvek, ako prejav našej vďaky vám budeme časopis zasielať aj naďalej v nezmenenej periodicite.

Všetky prostriedky, ktorými sa rozhodnete podporiť tento projekt, použijeme na pravidelnú aktualizáciu obsahu webu. Podporíte tým takisto vydávanie časopisu a kníh Vydavateľstva Nové mesto.

Za vašu dôveru a spoluprácu na tomto projekte vám v mene celého tímu úprimne ďakujem.

Autor
Články autora
Odporúčané
Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.