Vyšla kniha inšpiratívnych myšlienok Matky Terezy pre deti

Príjemnú knižnú novinku nielen pre deti uviedlo na sviatok svätej Matky Terezy z Kalkaty, 5. septembra 2023, Vydavateľstvo Nové mesto.

Sme otvorení rozhovoru.
Potrebujeme však vašu pomoc.

Naším cieľom je urobiť z portálu nm.sk udržateľné médium. Obstáť v súčasnosti na mediálnom trhu však nie je jednoduché. Naše články nie sú uzamknuté. Chceme, aby k nim mal prístup každý, koho zaujmú. 

Vďaka vašim príspevkom budeme môcť naďalej prinášať kvalitné a korektné rozhovory a iný exkluzívny obsah. Ďakujeme!

Publikácia Matka Tereza nielen deťom približuje láskavé a múdre slová tejto svätice na aktuálne témy pokoja, mieru, lásky, prijatia a úsmevu. Cez strany knižky sa znovu môžeme napríklad učiť robiť malé veci s veľkou láskou, objavovať dobro v každom človeku či byť dôvodom na radosť tým, s ktorými žijeme.

Texty sú zasadené do jemných ilustrácií Martiny Pelusovej a výborne napomáhajú priblíženiu každej myšlienky obrazom, čo je pre deti vítaným bonusom. Kniha je vhodná ako darček do rodín s deťmi, s jej obsahom sa vďaka citlivo spracovanému textu a výpovedným ilustráciám dá výborne pracovať napríklad pri domácej katechéze či na stretkách.

Útlu knižku Matka Tereza nielen deťom, typovo rovnakú, ako boli jej predchodkyne pre deti Pápež František deťom a Mária je prekrásna z rovnakého vydavateľstva, z taliančiny preložila Katarína Jančišinová.

Publikácia je dostupná v našom e-shope.

Autor
Články autora
Odporúčané
Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podobné články