Kniha Mária je prekrásna – obohacujúci darček pre prvoprijímajúce deti

Vydavateľstvo Nové mesto v mesiaci apríl vychádza v ústrety deťom, ktoré prijmú sviatosť prvého svätého prijímania – kvôli tejto krásnej a slávnostnej príležitosti ponúka detskú knihu Kataríny Jančišinovej so špeciálnou zľavou – 40 %.
Newsletter

Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Ilustrovaná kniha o Panne Márii je určená najmä pre školákov na 1. stupni základnej školy. Deťom približuje rôzne etapy z jej života.

„Kniha Mária je prekrásna je príbeh lásky, ktorej má Ježišova mama dosť pre každého. Knihu som napísala zrozumiteľným jazykom tak, aby deti mohli Pannu Máriu ľahko spoznať a učili sa byť ako ona,“ hovorí autorka o knihe, ktorá je vhodná ako darček od rodičov, starých rodičov, krstných rodičov, príbuzných či priateľov, ktorí hľadajú pre deti niečo výnimočné a obohacujúce pre ich život.

Kniha má cirkevné schválenie (nihil obstat, imprimatur). Za zvýhodnenú cenu si ju môžete kúpiť v e-
shope na portáli nm.sk.

Autorkinu videoprezentáciu si môžete pozrieť na YouTube kanáli portálu Nové mesto.

Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.