Pracovná ponuka: Hľadáme marketingového manažéra

Zdroj: Pexels
Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za marketingové aktivity pre všetky naše platfomy: knižné vydavateľstvo, webový portál, časopis a podujatia.

Sme otvorení rozhovoru.
Potrebujeme však vašu pomoc.

Naším cieľom je urobiť z portálu nm.sk udržateľné médium. Obstáť v súčasnosti na mediálnom trhu však nie je jednoduché. Naše články nie sú uzamknuté. Chceme, aby k nim mal prístup každý, koho zaujmú.

Vďaka vašim príspevkom budeme môcť naďalej prinášať kvalitné a korektné rozhovory a iný exkluzívny obsah. Ďakujeme!

Miesto práce: Bratislava
Typ úväzku: plný
Mzda: 1500 eur (brutto)
Termín nástupu: 1. 6. 2023

Pracovná náplň:

  • spracovanie marketingovej stratégie na celý rok pre všetky naše platformy: knižné vydavateľstvo, webový portál, časopis, podujatia a podporovateľov
  • zodpovednosť za celkové povedomie o značke nm v slovenskom mediálnom priestore
  • komunikácia s externými partnermi – spolupracujúce agentúry, knižní distribútori, organizátori podujatí, mediálni partneri, propagácia aktivít
  • finančná kalkulácia marketingových aktivít
  • realizácia reklamných, marketingových a PR výstupov v rámci všetkých platforiem
  • komunikácia so spolupracujúcimi členmi tímu, prideľovanie čiastkových úloh a kontrola ich realizácie
  • príprava textových podkladov pre marketingové materiály (nie grafická úprava)
  • koordinácia správy sociálnych sietí Facebook, Instagram
  • správa sociálnej siete LinkedIn

Požiadavky na uchádzača:

  • samostatnosť, strategické a koncepčné myslenie
  • zmysel pre dialóg a tímovú spoluprácu
  • znalosť slovenského mediálneho prostredia
  • orientácia v prostredí cirkví, hnutí a spoločenstiev
  • minimálne trojročná skúsenosť v oblasti marketingovej komunikácie
  • znalosť angličtiny a taliančiny výhodou

O nás

Sme spoločenské médium, ktoré sa snaží šíriť kultúru dialógu, vzájomného porozumenia a inklúzie. Naším cieľom je prispievať k zjednotenej spoločnosti bez polarizácie, založenej na rešpekte a udržateľnom ľudskom rozvoji.

Pôsobíme v oblasti médií a networkingu. Chceme byť každodennou inšpiráciou pre ľudí na Slovensku, podieľať sa na formovaní spoločnosti a pozitívne na ňu vplývať. Ponúkame jedinečný priesečník tém, ktoré sa týkajú spoločnosti, rodiny a viery.

Kontakty

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nás kontaktujte e-mailom na dunaj@nm.sk spolu s vaším životopisom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Termín ukončenia výberového konania je 30. 4. 2023.

Autor
Články autora
Odporúčané