Vydavateľstvo Nové mesto ponúka tri inšpiratívne knihy o vzťahoch so zľavou 30 %

Čo si treba na manželskom partnerovi všímať a podporovať? Čomu sa vyhnúť v manželskom živote? Ako zlepšiť, utužiť a upevniť manželský vzťah?
Newsletter

Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

V knihách z nášho vydavateľstva, ktoré sú ovocím dlhodobej práce ich autorov s mnohými pármi v ťažkostiach, sa dočítate, ako môžete zapáliť oheň svojej lásky, naštartovať tie správne procesy a objaviť dynamiku zdravého vzťahu. Pretože láska je dobrodružná cesta…

Taliansky autor Salvatore Ventriglia napísal knihu Odpustenie, ktorá sa rodí z dlhoročnej hlbokej úvahy nad zmyslom a významom medziľudských vzťahov. Odpustiť alebo neodpustiť je skutočnosť, s ktorou sa musí každý človek skôr či neskôr vysporiadať. V knihe dáva odpovede aj na otázky: Aký zmysel má odpustenie v našom živote? Z akého dôvodu odpustiť? Akým spôsobom?

To, čo píše Raimondo Scotto v knihe Oheň a plamene, je vzácny nástroj, aby si ľudia znovu osvojili duchovnú krásu sexuality, aby ju žili intenzívnejšie a zároveň ju vnímali ako Božiu lásku vo všetkých jej výrazoch až po tú najvyššiu, ktorú máme na zemi, a tou je Eucharistia.

Nedorozumenia, rôzne problémy, sklamania z očakávaní… tieto „nešťastné“ rozdiely medzi mužom a ženou všetkým bijú do očí! Rozdiely: kríž a požehnanie! Maria a Raimondo Scottovci v knižočke Muža a ženu ich stvoril prinášajú svetlo medzi mnohých manželov, aby sa vedeli viac spoznať a rásť vo vzájomnej láske.

Neváhajte sa inšpirovať a vykročiť na dobrodružnú cestu lásky s novým pohľadom, chuťou a záujmom.

V termíne od 14. do 21. februára 2024 si záujemcovia môžu v našom e-shope nm.sk zakúpiť tieto knihy s 30 % zľavou s kódom „laska“.

Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podobné články