Máme nový web! Čo na ňom nájdete?

Portál nm.sk vynovil svoj dizajn a rozšíril obsah. Prinášame nové rubriky, úplne nový podcast i vylepšený obchod s knihami z nášho vydavateľstva.
Newsletter

Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Po takmer štyroch rokoch nastal čas na zmenu. Pracovali sme na nej niekoľko mesiacov, preto veríme, že sa nám web podarilo inovovať tak, aby ste boli spokojní. Dajte nám, prosím, vedieť, čo sa vám na ňom páči, čo by ste si predstavovali inak, prípadne či ste narazili na nejaký problém. Vašu spätnú väzbu uvítame na adrese info@nm.sk.

Tu je stručný prehľad toho, čo je na nm.sk nové:

Podcast Dialógy nm

K doterajšiemu spravodajskému podcastu Výber nm o udalostiach, ktoré dokazujú, že dialóg je možný aj v dnešnom polarizovanom svete, pridávame publicistický podcast Dialógy nm. Zameriame sa najmä na témy, ktoré nerezonujú tak často v médiách, no napriek tomu sú dôležité a zaslúžia si väčšiu pozornosť. Dialógy nm budú vychádzať každý pondelok.

Rubriky Viera a Zo života

Články z náboženského života nájdete odteraz samostatne v rubrike Viera. Zameriame sa v nej nielen na aktuálne témy, ale aj na ekumenizmus a medzináboženský dialóg.

Rubrika Stĺpčeky sa zmenila na rubriku Zo života. Nájdete v nej príbehy, svedectvá či zážitky na povzbudenie a inšpiráciu, ktoré napísal sám život. Všetko v jednoduchom, no hlbokom štýle plnom človečenstva.

V už existujúcej rubrike Spoločnosť spustíme nový seriál Kultúra dialógu. Predstavíme vám osobnosti alebo iniciatívy z rôznych oblastí života, ktoré sú schopné spájať ľudí a viesť dialóg aj s tými, ktorí majú iný názor. Zároveň chceme viesť rozhovory s ľuďmi, o ktorých vieme, že sa s nimi na všetkom nezhodneme, no môžeme sa takto lepšie spoznať a posilniť vzájomný rešpekt.

V rubrike Rodina sa naďalej sústredíme na manželstvo a vzťahy, výchovu detí a nazerať budeme aj do života mladých ľudí.

Vylepšený obchod

V e-shope si odteraz pohodlne nakúpite naše knihy cez počítač, mobilný telefón či tablet. Publikácie sú prehľadne rozdelené do kategórií. Pri vybraných knihách sú k dispozícii aj textové alebo zvukové ukážky. Zvukové ukážky zároveň nájdete na jednom mieste v podcastoch Knihy nm.

Neviete, kto sme a o čo nám ide?

Ak ste o portáli nm.sk doteraz nepočuli alebo ste si nás nevedeli presnejšie zaradiť v spektre online médií, v hornej lište v časti O nás sa dozviete, kto sme, spoznáte témy, ktorým sa venujeme, zistíte viac o našich hodnotách aj o činnosti celého nášho vydavateľstva.

V rovnakej lište v časti Časopis nájdete informácie o našom tlačenom periodiku Nové mesto. Každé dva mesiace doň vyberáme to najlepšie z nášho webu a pridávame aj ďalší unikátny obsah. Priamo na stránke môžete nazrieť do najnovšieho čísla alebo si prečítať predošlé vydania v elektronickej podobe. Ak sa vám časopis zapáči, ľahko si ho objednáte pre seba alebo pre niekoho iného cez priložený formulár.

V časti Partneri uvádzame iniciatívy, podniky a organizácie, ktoré žijú pre rovnaké hodnoty a myšlienky ako my a s ktorými aktívne spolupracujeme.

Verím, že si náš nový web obľúbite a budete ho pravidelne navštevovať. My urobíme všetko pre to, aby ste sa naň radi vracali a vždy tu našli niečo, čo vás zaujme. Držte nám v tom palce.

A ak sa vám portál nm.sk bude páčiť a chceli by ste prispieť k jeho ďalšiemu rozvoju, máte túto možnosť v časti Podporte nás. Vopred vám v mene celého tímu ďakujem!

Autor
Články autora
Odporúčané
Newsletter

Teší nás, že ste tu. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o nových článkoch, knihách alebo o inom obsahu z nášho portálu, prihláste sa na odber našich newsletterov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podobné články